L-tek — лидирующие технологии
RussianUkrainian

Розрахунок систем сніготанення.

Взимку, і весною люди мають проблеми з утворенням льоду на дахах будівель,у водостоках  і жолобах систем відводу води. Значні опади і перепади температури повітря утворюють замети і бурульки на дахах, які несуть небезпеку для мешканців будинку, пішоходів які проходять поруч і припаркованих машин.

                    

Під час перепаду температури тала вода попадає в жолоба і водостоки, замерзає всередині утворюючи пробки і руйнує  труби, після чого починає стікати по фасаду будівлі. Стіни становляться вологими, сирість попадає в жилі приміщення, руйнується фасад будівлі і елементи декору.

                                    

В деяких випадках тала вода замерзає потрапляючи на кондиціонери і супутникові  антени тим самим руйнує їх.

                    

 

Чищення снігу і льоду людьми на теперішній час не є ефективним. При ручному прибиранні снігу існує небезпека травмування пішоходів і пошкодження припаркованих машин. Руйнується система зливу води і матеріал покрівлі.

На додаток до всього вартість робот по прибиранню снігу на даху людьми и спецтехнікою достатньо велика.

Найбільш оптимальним рішенням є встановлення системи антизледеніння в місці найбільш імовірного накопичення снігу. Система антизледеніння при снігопаді розтоплює сніг, що згодом не дозволяє утворюватися брунькам і заметам. Крім того можливе встановлення автономно працюючої системи обігріву, яка не потребує участі людини.

 

 

До елементів системи антизледеніння входять:

  • нагрівальний кабель;
  • елементи кріплення кабелю;
  • апаратура управління (терморегулятор з датчик температури повітря або метеостанція з датчиком вологості і температури повітря)

                               

К основним перевагам використання системи антизледеніння відносяться:

  • надійність (сучасні нагрівальні кабелі виготовлені з якісних матеріалів, вони не схильні руйнівному впливу морозу, вологи і променів сонця. Мають великий ресурс роботи);
  • універсальність (системи обігріву монтуються практично на будь-яких конструкціях даху, у водостоках і жолобах різних конфігурацій і виготовлених з різних матеріалів);
  • економічність (сучасні терморегулятори дозволяють включати нагрів кабелю тільки у вузькому діапазоні температур і під час опадів, коли існує ймовірність утворення льоду. Таким чином витрата електроенергії істотно знижується);
  • установка системи антиобледеніння вимагає тільки едіноразових фінансових витрат і в подальшому не потребує обслуговування.

Система антизледеніння необхідна в двох випадках:

  • При рясних опадах в діапазоні температури повітря від -10 до +5 градусів Цельсія. (Снігопади, дощ з подальшими заморозками і т.п.)
  • При великих тепловтратах через дах будівлі. (В цьому випадку сніг буде танути на даху, а тала вода буде стікати в жолоби і водостоки поступово замерзаючи там.

Принцип роботи системи антиобледеніння заснований на свідченнях двох датчиків (вологості і температури повітря). При випаданні снігу метеостанція включає нагрівальний кабель, після чого сніг і лід починають танути. Після того як тала вода стікає, датчик вологості відключає нагрів кабелю і система переходить у режим очікування.

Таким чином обігрів нагрівальним кабелем забезпечує відсутність заметів і бурульок на даху, цілісність жолобів і водостоків, а витрата електроенергії зводитися до мінімуму.

Компанія L-tek займається продажем і професійною установкою всіх компонентів для систем антизледеніння. Наші фахівці виконують розрахунки, виїжджають для вимірів і завжди готові кваліфіковано відповісти на всі Ваші питання.

Поставка комплектуючих здійснюється у всі міста України.

Замовити розрахунок системи.

 

Нагрівальний кабель для систем антизледеніння.

Розрахунок системи антиобледеніння.

Апаратура управління.