L-tek — лидирующие технологии
RussianUkrainian

Системи сніготанення на відкритих площах

В зимовий період виникає ряд проблем пов’язаних з великими опадами, утворенням заметів і криги на дорогах,  тротуарах і сходах. Існує велика ймовірність отримання травм людьми і пошкодження автомобілів.

                           

Крім цього процес прибирання снігу потребує значних зусиль і забирає багато часу в погану погоду і на морозі. А використання солі або піску має ряд негативних наслідків і в більшості випадків не знижує ризик падіння людей або заносів автомобілів. Крім цього сіль негативно впливає на взуття пішоходів,  днища машин і на рослини при попаданні на газони та в клумби. Пісок та сіль утворюють брудні калюжі і потребують подальшого прибирання.

                          

Кабельні системи обігріву вирішують всі вищевказані проблеми.  При випадінні опадів і при мінусової температурі система обігріву автоматично вмикається і відігріває майданчики, доріжки и тротуари, перешкоджаючи утворенню заметів на поверхні.

                        

Основою системи сніготанення є нагрівальний кабель, який монтується практично під любе покриття (плитка, асфальт, тротуарна плитка, тощо) і забезпечує танення снігу і криги.

 

                        

Наступним компонентом системи є апаратура керування. Можливі два варіанта керування нагрівальним кабелем:

- метеостанція з датчиком температури повітря і датчиком опадів;

- терморегулятор (регулювання включення і відключення нагріву тільки керуючись температурою повітря).

Перший варіант забезпечує повну автономію і точність в роботі системи нагріву. Датчики вологості та температури дають точний сигнал для  роботи системи тільки в період можливого утворення криги.

Другий варіант забезпечує регулювання нагріву тільки по температурі повітря, тому  в цьому випадку необхідна участь людини (вмикання системи коли випаде сніг і відключення коли сніг і крига розтане).

Компанія L-tek займається продажем і професійною установкою всіх компонентів для систем сніготанення. Наші спеціалісти виконують розрахунки, виїжджають для вимірів і завжди готові кваліфіковано відповісти на всі необхідні питання .

Поставка комплектуючих здійснюється в усі міста України.

Замовити розрахунок системи.

 

Нагрівальний кабель для систем сніготанення.

Терморегулятори для систем сніготанення.

Розрахунок систем сніготанення.