L-tek — лидирующие технологии
RussianUkrainian

Інфрачервона плівкова тепла підлога

Інфрачервона нагрівальна плівка, не дивлячись на свою відносно не давню появу на світовому ринку, швидко завоювала популярність.

 Її нагрівальними елементами являються полоси карбонової пасти, які з’єднані між собою мідними струмопровідниками вкритими очищеним сріблом. Повна водонепроникність нагрівального елемента досягається за рахунок ламінації всіх елементів двома шарами полімерної плівки,  володіючих  високими електроізоляційними та термостійкими властивостями, при цьому загальна товщина плівки складає усього 0,3 мм.

 

 

Нагрів приміщення здійснюється за рахунок виключно довгохвильового інфрачервоного тепла в діапазоні 6-20 мкм та температурою до 45 ˚С. По інтенсивності випромінювання таке тепло можливо порівняти з теплом яке виділяє людське тіло, тому воно сприятливо впливає на людський організм в цілому:

  • підвищує імунітет, іонізуєповітря;
  • покращує роботу серцево-судинної системи і обмінних процесів;
  • знижує стрес, нервові розлади, лікує безсоння.

 

 

 

 

 

Головними перевагами інфрачервоної нагрівальної плівки є:

  • універсальність можливість використання як для допоміжного обігріву, так і для основного.  Монтується практично під любі підлогові покриття, такі як ламінад, ковролін, линоліум. Також ефективно використовується при обігріві стін, стель, дзеркал та сходинок. Активно застосовується в сільському хазяйстві (в теплицях, інкубаторах, вуликах). Можливо використання в басейнах, лазнях, інфрачервоних саунах.
  • простота монтажу завдяки своїй малій товщині (0,3 мм) інфрачервона плівка стелиться безпосередньо під покриття, не потребуючи заливки в стяжку,  а у випадку монтажу під плитку, потребується стяжка товщиною не менше 2 см.
  • ефективність - за рахунок своєї потужності (до 220 W/ м²), високої температури прогріву (до 45 ˚С), а також завдяки високому КПД (97%), прогрів підлоги до комфортної температури здійснюється максимально швидко (5-40 хв.). Підтримка температури підлоги у заданому діапазоні відбувається за рахунок терморегулятора.
  • безпечність - нагрівальні та струмопровідні частини інфрачервоної плівки повністю ізольовані від навколишнього середовища. Сама плівка гнучка та ударостійка, виготовляється виключно з довговічних та екологічно чистих матеріалів, а магнітне випромінювання практично дорівнює нулю.
  • надійність - нагрівальна плівка влаштована так, що кожна смуга карбону є незалежним обігрівачем, тому в випадку пошкодження однієї чи декількох смуг вся секція продовжить роботу. Всі секції інфрачервоної плівки з’єднуються між собою паралельно. Якщо з ладу вийде одна з секцій, інші секції будуть працювати без змін.
  • економічність завдяки швидкому прогріву, час нагрівання підлоги, а відповідно і час роботи плівки, значно менше, ніж час його вистигання (залежить від типу поверхні підлоги та термоізоляції приміщення). Ввімкнення та вимкнення інфрачервоної плівки повністю контролюється терморегулятором, використання якого обов’язково, так як він є основним джерелом економії електроенергії. Він дозволяє точно підбирати та підтримувати комфортну температуру підлоги на протязі усього терміну роботи.