L-tek — лидирующие технологии
RussianUkrainian

Нагрівальна плівка RexVa в Одесі

 

Південнокорейська компанія Rexva існує на ринку більше 15 років і являється світовим лідером з виробництва інфрачервоної нагрівальної плівки. Постачання продукції цієї компанії здійснюється в 20 країн світу. Головний девіз компанії – найкраща якість за прийнятну ціну.

Після відкриття нового заводу в 2011 р. в Південній Кореї, виробничі потужності компанії Rexva зросли до 250 – 300 тис.м.кв. нагрівальної плівки в місяць.

Придбати нагрівальну плівку RexVa в Україні Ви можете в Компанії L-tek.

ЦІНИ НА ПРОДУКЦІЮ 

Нагрівальна саморегульована плівка RexVa РТС 

максимальна потужність 150 Вт/кв.м.

 

 

Найменування

Ширина, мм

Кількість в бухті, м2

Ціна рекомендована роздрібна,

грн. за м2*

 

1

PTC 305

500

75

320*

2

PTC 308

800

80

320*

3

PTC 310

1000

100

320*

 

 

Нагрівальна резистивна (з постійною потужністю) плівка SUN FILM

максимальна потужність  220 Вт/кв.м.

 

№ п/п
Найменування Ширина, мм Кількість в бухті, м2

Ціна рекомендована роздрібна,

грн. за м2*

1 SF 305 500 75 260*
2 SF 308 800 80
260*
3 SF 310 1000 100
260*

 

Нагрівальна плівка RexVa XiCA FILM підвищеної потужності (сауна)

максимальна потужність  400 Вт/кв.м.

 

п/п
Найменування Ширина, мм Кількість в бухті, м2

Ціна рекомендована роздрібна,

грн. за м2*

1
XM-305h 500 75
450*

 

 * Діє система знижок.

 

Додаткові комплектуючі:

 

НайменуванняОд. виміру

 

Вигляд

 

Ціна рекомендована роздрібна, грн./шт.

1

Кліпса з'єднувальна (KS)шт.

 

12

Вініл-мастичний ізолятор 3М Scotch

(США, 6 м)

м.п.

 

120

 3

Вініл-мастичний ізолятор

(Корея, 20 м)

м.п.

 

50

4

Комплект для з'єднання та ізоляції (Ізолятор вініл-мастичний (Корея)/3М (США), нарізний - 6 шт. по 50 мм, з'єднувальні кліпси - 2 шт.)

комплект

 

 

50

Отож, чим же так цікава Інфрачервона плівка Rexva споживачу?

Здійснювати обігрів житлових, офісних та інших приміщень за допомогою інфрачервоної плівкової теплої підлоги Rexva (Корея) – зручніше і дешевше, ніж іншими опалювальними системами.

Справа в тому, що: 

- інфрачервона плівка Rexva може бути змонтована безпосередньо під покриття підлоги, без проведення масштабних будівельних робіт;

- можливий монтаж теплої підлоги в будь-яких, навіть самих нестандартних за розміром чи конфігурацією приміщеннях, адже купити плівку RexVa можна як в рулонах, так і у вигляді невеликих секцій, з яких можна викласти будь-яку фігуру теплої зони;

- у нагрівальної плівки Rexva просте підключення - для цього використовуються недорогі аксесуари у вигляді з'єднувальних кліпс та ізоляторів;

- і, найголовніше, - інфрачервона плівкова тепла підлога – це енергоефективна система опалення, оскільки високий ККД дозволяє майже на 100% використовувати електроенергію, що споживається, перетворюючи її в тепло.

Якість і надійність продукції компанії Rexva підтверджені багаточисленними випробуваннями і міжнародними сертифікатами, а також гарантією 10 років.

 

Нагрівальна плівка підвищеної потужності – купити в компанії L-tek

 

В асортимент продукції Rexva входить нагрівальна плівка потужністю 150, 220 и 400 Вт/м², що дозволяє підібрати оптимальний комплект обладнання для кожної квартири чи офісу. Спеціалісти компанії L-tek підкажуть, для яких приміщень краще придбати нагрівальну плівку підвищеної потужності, а для яких достатньо найпростішого комплекту. 

Але і на цьому Компанія Rexva не зупиняється - і, як результат, на міжнародному ринку з'явився принципово новий продукт, який не має аналогів з достойним співвідношенням ціна/якість - саморегульована інфрачервона плівка RexVa РТС, купити яку Ви тепер можете і в Україні.

 

ПЕРЕВАГИ RexVa PTC - саморегульована нагрівальна плівка

 

  • Ефект саморегулювання – здатність плівки локально знижувати свою потужність в зоні перегріву. Наприклад: меблі після перепланування, іграшки і подушки під час дитячих ігор можуть перебувати безпосередньо на теплій підлозі, ускладнюючи тепловіддачу від поверхні підлоги.  При застосуванні нагрівальних плівок попередніх поколінь, які мають постійну потужність, в цих зонах відбувається значний перегрів. Як результат – даремно витрачається електроенергія для підігріву зайвої площі і здійснюється негативній вплив перегріву на ламінат та інші покриття підлоги. У випадку використання саморегульованої плівки RexVa РТС, потужність плівки знижується в місцях локального перегріву, забезпечуючи більш рівномірний підігрів підлоги, не перегріваючи зайві ділянки. Після усунення причини перегріву плівка RexVa РТС повертається до первинних характеристик, чого не вдалося досягти іншим виробникам.
  • Ресурс роботи в такому режимі дозволяє говорити про строк експлуатації на протязі терміну, набагато  більшому ніж гарантійний.
  • Під час виробництва плівки використовуються високоякісні матеріали і сучасне обладнання, що гарантує тривалий строк експлуатації в різноманітних сферах застосування.  
  • Компанія RexVa є признаним лідером у виробництві нагрівальних плівок, її продукція заслужила довіру клієнтів більш ніж в 20 країнах світу. З 2007 року у якості плівки RexVa мають  можливість переконатися і споживачі України. 

 

 

 Щоб отримати грамотну консультацію з питань підбору теплої підлоги, телефонуйте за номерами:

    • (093) 170-47-87;
    • (050) 235-01-01.